پنجشنبه ، 22 آگوست ، 2019

ابلاغیه کمیسیون دعوت و ارشاد به عساکر، پولیس و دیگر کارمندان اداره کابل

ابلاغیه کمیسیون دعوت و ارشاد به عساکر، پولیس و دیگر کارمندان اداره کابل

الحمدلله و کفی والصلوة والسلام علی رسوله المصطفی و علی آله و اصحابه المجتبی، اما بعد :
قال الله تعالی : الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا. سورة النساء – ۱۳۹ –
ترجمه : آنانی که می گیرند کافران را دوست، غیر از مسلمانان. آیا می طلبند نزدشان عزت را، پس هر آئینه تمام عزت ها نزد خدا است.
قال الله تعالی : لَا تَجِدُ قَوْمًا يُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ يُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَوْ كَانُوا آبَاءَهُمْ أَوْ أَبْنَاءَهُمْ أَوْ إِخْوَانَهُمْ أَوْ عَشِيرَتَهُمْ. سورة المجادلة – ۲۲ –
ترجمه : نخواهی یافت قومی را که ایمان دارند به خدا و به روز قیامت که دوستی کنند با کسیکه مخالفت کرده است خدا و رسول او را . اگر چه باشند آن جماعه پدران ایشان یا پسران ایشان یا برادران ایشان یا (قبیله) و خویشاوندان ایشان.

برای همه معلوم است که هژده سال پیش ائتلاف ضد اسلامی به سرکردگی امریکا بر حریم و حرمت افغانستان عزیز هجوم آورد، نظام اسلامی و امنیت سراسری را از بین برد، استقلال ملی و معتقدات دینی افغان ها را پامال کرد و علاوه بر این، صدها هزار افغان های بی گناه و بی دفاع را به شهادت رساند، شکنجه کرد و از مناطق، قریه ها و خانه های شان وادار به هجرت ساخت.
امارت اسلامی به نصرت پروردگار، همکاری مردم مجاهد و قربانی ها و مقاومت تاریخی مجاهدین سربکف خود امریکا و کشورهای ائتلافی آن ها را که به هر نوع تیکنالوژی عصری مجهز بودند با شکست مواجه نمود و اهداف و آرمان های شوم شان را نیست و نابود و با خاک یکسان ساخت.

لله الحمد، اکنون همه ما و شما شاهد این هستیم که امریکای مغرور و حامیانش بر شکست خود اعتراف دارند و به مرحله ای رسیده اند که در تلاش راه فرار از افغانستان هستند.

امریکایی ها اگر چه در کوشش این هستند که نیروهای خود را از افغانستان بیرون بکشند. اما در پهلوی آن، می کوشند این جنگ شکست خورده و رسوای خود را برای افغان ها به میراث بگذارند و دیگر هم دوام بدهند.

بناءً امارت اسلامی به منسوبین، مامورین بلند و پائین رتبه و بطور خاص به عساکر اردو و دوائر امنیتی اداره کابل یکبار دیگر اعلان می کند که با استفاده سالم از توصیه های امیرالمؤمنین شیخ هبة الله – حفظه الله – که در پیام تبریکی عید ابراز نموده بود، تلاش بکنند که راه جنگ و مقاومت بی جا را ترک بکنند. اشغالگران در حال فرار از افغانستان هستند، دیگر نباید خود را برای آن ها قربانی بکنید، بر خود رحم بکنید، حقائق را درک بکنید و هر چه زود تر از صف کفر و گمراهی جدا شده، به آغوش حق پرور و نجات بخش امارت اسلامی پناه بیاورید، تا فلاح دنیا و آخرت را کمایی و جان و مال تان را مصئون بسازید.

امارت اسلامی آغوش خود را برای همه آن افغان ها باز نموده است که به شکلی از اشکال در اداره کابل کار می کنند. شما باید نخست بر همکاری تان با اشغالگران ابراز پشیمانی نموده به بارگاه خداوند متعال توبه بکنید و سپس عملا نیز از صف اشغالگران و غلامان آن ها (اداره مزدور) جدا شوید و همکاری تان را با آن ها نقطه پایان بگذارید. والسلام علی من اتبع الهدی.

کمیسیون دعوت و ارشاد، جلب و جذب امارت اسلامی
۶/۱۰/۱۴۴۰هـ ق
۱۹/۳/۱۳۹۸هـ ش – ۲۰۱۹/۶/۹م

شماره های رابطه : ۰۷۰۸۲۹۸۱۹۵۰۷۹۰۱۹۵۶۲۶
شماره مخابره به نام دعوت : ۷۴۴۵
آدرس های ایمیل : iea.dawat@yahoo.com – jananasim@yahoo.com

Related posts