پنجشنبه ، 22 آگوست ، 2019

مامورین و عساکر رژیم کابل از فرصت طلایی استفاده بکنند

مامورین و عساکر رژیم کابل از فرصت طلایی استفاده بکنند

این یک حقیقت روشن است که در دوستی و غلامی کفار عزت و فایده نیست، بلکه نتیجه اش کاملا ذلت، رسوایی و رو سیاهی است. بر علاوه از مؤاخذه اخروی، ملت و تاریخ نیز همکاران کافران اشغالگر و محافظان منافع آن ها را نبخشیده است، هر چه مبارزین در برابر اشغالگران و مدافعان ارزش های دینی و ملی را مجاهدین، غازیان و قهرمانان خوانده است.

اکنون نیز در حالی که تقریبا دو دهه از اشغال ظالمانه کشور عزیز توسط امریکا و ناتو می گذرد و با وصف استفاده از تمام وسائل پیشرفته و عصری و مصارف ملیاردها دالر، اشغالگران در پرتگاه شکست قرار دارند، تاریخ و ملت این ماجرا را از نزدیک مراقبت می کند، قهرمانان را از غلامان و مدافعان ارزشهای دینی و ملی را از معامله گران تفکیک می کند.

امارت اسلامی با همه دستآوردهای بزرگ در بخش های نظامی و سیاسی، هنوز هم بر مامورین و عساکر رژیم کابل که برای تحقق اهداف اشغالگران می جنگند، دلسوزی دارد و به این باور است که کاش ایشان قربانی منافع و مصالح بیگانگان نگردند.

کمیسیون دعوت، ارشاد،  جلب و جذب امارت اسلامی به همین اساس در پیام تازه خود تمام کارمندان اداره کابل و به ویژه عساکر اردوی نام نهاد را یکبار دیگر دعوت داده است که صف اشغالگران را ترک بکنند، امارت اسلامی به آن ها اطمینان می دهد که جان و مال شان در امن می باشد و می توانند زندگی شان را آرام سپری بکنند.

در بخشی از پیام آمده است :

«امریکایی ها اگر چه در کوشش این هستند که نیروهای خود را از افغانستان بیرون بکشند. اما در پهلوی آن، می کوشند این جنگ شکست خورده و رسوای خود را برای افغان ها به میراث بگذارند و دیگر هم دوام بدهند.

بناءً امارت اسلامی به منسوبین، مامورین بلند و پائین رتبه و بطور خاص به عساکر اردو و دوائر امنیتی اداره کابل یکبار دیگر اعلان می کند که با استفاده سالم از توصیه های امیرالمؤمنین شیخ هبة الله – حفظه الله – که در پیام تبریکی عید ابراز نموده بود، تلاش بکنند که راه جنگ و مقاومت بی جا را ترک بکنند. اشغالگران در حال فرار از افغانستان هستند، دیگر نباید خود را برای آن ها قربانی بکنید، بر خود رحم بکنید، حقائق را درک بکنید و هر چه زود تر از صف کفر و گمراهی جدا شده، به آغوش حق پرور و نجات بخش امارت اسلامی پناه بیاورید، تا فلاح دنیا و آخرت را کمایی و جان و مال تان را مصئون بسازید.

امارت اسلامی آغوش خود را برای همه آن افغان ها باز نموده است که به شکلی از اشکال در اداره کابل کار می کنند. شما باید نخست بر همکاری تان با اشغالگران ابراز پشیمانی نموده به بارگاه خداوند متعال توبه بکنید و سپس عملا نیز از صف اشغالگران و غلامان آن ها (اداره مزدور) جدا شوید و همکاری تان را با آن ها نقطه پایان بگذارید»

اعلامیه کمیسیون دعوت و ارشاد و جلب و جذب امارت اسلامی در واقعیت نیز چانس خوب و طلایی برای منسوبین و عساکر اداره کابل است، زیرا باداران شان در حال فرار هستند و اگر ایشان به این گمان هستند که امریکایی ها و اروپایی ها ایشان را با خود می برند و یا به ایشان پناه می دهند، این یک خیال پوچ و باطل است. امریکایی ها و غربی ها در طول تاریخ خود با غلامان شان چنین وفاداری نکرده اند.

بهتر اینست که مامورین و عساکر رژیم کابل از همین اکنون به آغوش باز امارت اسلامی پناه آورده، از فرصت طلایی استفاده نمایند. والسلام علی من اتبع الهدی.

Related posts