چهار شنبه ، 23 اکتبر ، 2019

کمپاین برای داعش ؛ نشانه دیگر شکست

کمپاین برای داعش ؛ نشانه دیگر شکست

موسی فرهاد // ترجمه : حبیب زاده

از روزیکه امریکایی های اشغالگر به این باور رسیده اند که شکست مرگبار شان در گورستان امپراطوری ها (افغانستان) حتمی است، به دسایس دیگر شیطانی پرداخته اند.

فتنه داعش که درین سال های اخیر از سوی امریکایی های اشغالگر در کشور ما نیز به راه انداخته شد، یکی از دسایس شوم اشغالگران است که می خواهند توسط آن، افغان ها را شکنجه کنند و انتقام شکست تاریخی خود را از افغان ها بگیرند.

اما چنانکه مهاجمان خارجی با همه نیروی نظامی، سیاسی و اقتصادی شان نتوانستند خوی آزاده گی افغان های غیور را شکست داده به اهداف شوم خود برسند، تمام توطئه های شیطانی شان نیز هرگز روی کامیابی را نخواهد دید.

مقامات نظامی و استخباراتی امریکا برای بزرگ نمایی فتنه داعش در افغانستان، هر از گاهی چنان تبلیغاتی می کنند که در حقیقت به معنای کمپاین برای این فتنه می باشد.

زیرا پدیدهء که بنام داعش ایجاد شده، نه قوتی است و نه هم تهدید شده می تواند. اما جنرالان امریکایی به گونه سستماتیک چنان تلقی می کنند گویا این پدیده، خطر جدی برای جهان است و به نیروی بزرگی در افغانستان تبدیل شده است.

از اظهارات جنرالان امریکایی به صراحت دانسته می شود که آن ها با دست باز در تلاش پیش برد این فتنه هستند و از نابودی آن جلوگیری می کنند. چند روز پیش، آژانس خبری امریکایی «آسوشیتد پرس» به نقل از مقامات نامعلوم امریکایی راپور داده است که داعش جوان ها را در مناطق شرقی و دیگر بخشهای افغانستان توسط پول جلب می کند، مراکز بسیار مجهز برای تربیه نظامی دارد، پول و اسلحهء زیادی در اختیار دارد، مراکز خود را در شمال کشور افزایش داده، تبلیغات شان زیاد شده، آماده مقاومت در برابر طالبان است و دیگر حرف های کمپاینی.

حال اینست که این فتنهء اشغالگران به تلاش های مجاهدین امارت اسلامی و مردم کشور از بیشتر بخش های کشور ریشه کن شده است. داعش نیز مانند اشغالگران خارجی ریشه ای در این خاک و مردم بیگانه است و هیچگاه جای پای ماندن نخواهد یافت. ان شاء الله.

تا اکنون در جاهای که تحرکات داعش دیده می شود، دلیلش اینست که اشغالگران و مزدوران داخلی آنان با همه توانایی شان در برابر نابودی کامل داعشی ها موانع ایجاد می کنند، خطوط نظامی مجاهدین را که بر ملیشه های داعشی حمله می کنند، وقتا فوقتا به شدت بمباران می کنند و چاپه می زنند.

ذبیح الله مجاهد، سخنگوی امارت اسلامی می گوید : «اگر جنرالان امریکایی در واقعیت از فتنه داعش ترس دارند، پس چرا در برابر از بین بردن آن مزاحمت و در برابر عملیات های مجاهدین امارت اسلامی موانع ایجاد می کنند ؟

اظهارات جنرالان امریکایی بر خلاف عملکرد شان است. آن ها زیر چتر اشغال خود عملا برای داعش در افغانستان زمینه مساعد کردند و از نام و وجود آن ها استفاده ابزاری می کنند»

اینگونه تلاشهای کمپاینی امریکایی های اشغالگر ثابت می کند که آن ها در تلاش پنهان ساختن شکست تاریخی خود و در صدد انتقام گیری از افغان ها هستند و این در حقیقت اعتراف صریح بر شکست شان است.

Related posts