سه شنبه ، 22 اکتبر ، 2019

چرا زنان و کودکان ما را می‌کشند؟

چرا زنان و کودکان ما را می‌کشند؟

محمد داود مهاجر

از دیر زمانی است که دست ‌هایی در پس پرده‌ و برنامه ‌ریزی شده، رو به کشتن زنان و اطفال بی ‌گناه این ملت ستمدیده، به بهانه عملیات شبانه زده ‌اند.

تاریکی هیچ شبی به صبح نرسیده است، مگر اینکه خانه ‌ای در آن شب تخریب شده، مردانش به قتل رسیده و کودکان و زنانش – اگر زنده مانده باشند – با دلی پر از وحشت و گریه شب را به صبح رسانده اند.

و بسیاری از مواقع نیز چنین شده که خانه‌ را مکمل با تمام ساکنانش مورد بمباردمان قرار داده و کسی را زنده نگذاشته اند، نه کودک و نه زن و نه کهنسالی را.

عملیات ددمنشانهء این سفاکان برخانه‌ های مردم بی‌گناه را به چه چیزی می ‌توان تعبیر کرد؟

آیا می ‌خواهند تا از این طریق، مردم را برخلاف خود شورانده و اسباب فرار خود را مهیا سازند؟

یا اینکه می خواهند با انداختن کشتار و وحشت درمیان مردم، در میان آنها و مجاهدین امارت اسلامی فاصله ایجاد کنند؟

ویا هم خواهان گرفتن انتقام از مردم اند؛ در برابر کشتار بی‌سابقه عساکر خود در میدان‌های نبرد و پیکار؟

بدرستی که اینها از عقل و شعور انسانی بهره‌ ای نبرده و فقط در اوهام و خیالات دست و پا می زنند.

به هر قصد و نیتی که آنها مردم بی‌گناه ما را قتل می‌کنند، وبال این اعمال بزدلانهء شان دوباره بر سرِ خودشان چپه شده و زیان‌ های متکرر و نابخشودنی را متحمل می‌ شوند.

مردم ما از مرگ نمی ‌ترسند که با چنین اعمالی پست، بترسند و به سوی مقاصد آنها روی بیاورند.

هر اندازه که مردم ما را قتل می کنند به همان اندازه رابطه بین مجاهدین و مردم مضبوط تر شده و محکم‌ تر می‌گردد.

آنها با وحشت آفرینی خود چهره کریه و حقیقت خویش را برای ملت ما برملا کرده و نیت‌ های شوم خود را واضح ‌تر می‌نمایند.

ملت ما همکنون بیدار شده و دشمن و دوست را از هم تشخیص داده و در راستای دفاع از ارزش ‌های دینی‌اش تن به تسلیم نمی ‌دهد.

این حرکت جهادیِ مجاهدین امارت اسلامی، حرکتِ تنها یک سازمان و حزب نیست؛ این یک انقلاب مردمی و عقیدتی است که خاموش کردنش با گمان‌ های خیالی و وحشت‌آفرینی، یک اشتباه اساسی است.

آنها با کشتار ملت ما، فقط رضایت اربابان خود را جلب می‌کنند؛ تا بتوانند چند صباحی بیشتر بر اریکهء قدرت مانده و پول‌های بیشتری را در جیب‌های خود خالی کنند.

اکثریت کسانی که همکنون در ادارهء مزدور حکومت کابل، با اخلاص کار می‌کنند و پروای قتل و کشتار را ندارند، عموما اهل و خاندان خود را در کشورهای دیگر جابجا کرده و قصرهای مجلل را کرا کرده و یا خریداری نموده اند و کدام ایمان و ملیتی برای شان باقی نمانده است.

آنها غلام دالر گشته‌اند و در برابر آن، از همه چیز خود که اولینش ایمان باشد و بعدش از هویت ملی، غیرت و آزادگی بشری گذشته اند.

اما آنها کورخوانده اند که شاید بتوانند با کشتن بی گناهان به جایی برسند؛ زیرا مجاهدان امارت اسلامی با تمام وجود و با استعمال تمامی امکانات خود در برابر متجاوزین و سفاکان، انتقام خون آنها را گرفته و امیدهای خیالی آنها را به یاس ابدی – ان شاءالله – تبدیل خواهند نمود.

Related posts