سه شنبه ، 10 دسامبر ، 2019

وحشت که مرز ندارد

وحشت که مرز ندارد

سخن روز :

اشغالگران و عساکر رژیم کابل باز وحشی شده اند، شب و روز بر خانه های افغان ها، مساجد و اماکن کار بمباردمان می کنند و چاپه می زنند، زنان و کودکان را بی دریغ می کشند، دروازه های خانه ها را توسط ماین ها انفجار می دهند، اجناس قیمتی شان را دزدی می کنند و حتی مواشی را از بین می برند و انواع تازه وحشت و دهشت ایجاد می کنند !!

چند روز پیش، رئیس رژیم اشرف غنی به نظامیان خود گفت : «شما عساکر دموکراسی هستید» ، بلی، وحشت عساکر دموکراسی مرز ندارد، زنان، کودکان و حتی حیوانات را نیز از بین می برند، آموزشگاه ها، کلینک ها و بازارها را آتش می زنند و سپس بر این کارنامه های شان افتخار هم می کنند !!

عساکر مشترک دموکراسی به دوام جنایات شان، پری شب در ولسوالی چوپان و دیگر مناطق ولایت میدان وردک چندین چاپه زدند، به اساس راپورهای ابتدایی :  ۱۶ نفر ملکی را به شهادت رساندند و مردم را با تلفات سنگین مالی نیز مواجه ساختند.

هفته گذشته نیز دشمن مشترک در ولایت های بغلان، هلمند، فراه، فاریاب، پکتیا، تخار و…….. ده ها نفر ملکی را شهید و زخمی کردند و تعداد زیادی خانه ها و دکان ها را نخست چور و سپس آتش زدند.

دشمن کوشش می کند با چنین وحشت گری ضعف خود را پنهان بسازند و تفنگداران مورال باخته خود را روحیه بدهند. اما این واقعیت روشن است که وحشت راه کامیابی نیست. اگر به وحشت و بربریت راه کامیابی می بود، باید امروز اشغالگران و رژیم دست نشانده شان محکوم و سر خم نمی بودند.

امریکایی های اشغالگر و رژیم کابل از کمونیست ها پیروی می کنند، شوروی و کمونیست های افغانی نیز هرگاه به شکست خود یقین کردند، وحشت و بربریت را شدت بخشیدند. آن ها گمان داشتند که این راه نجات آن هاست. اما جنایات جنگی و بشری آن ها نه تنها سبب نجات آن ها نشد بلکه حاکمیت شان به طوفان آه و فغان افغان ها غرق شد. اکنون نیز باور عمومی همینست که ظلم مشترک امریکایی های اشغالگر و اجیران داخلی سبب سرکوبی و نابودی کامل دشمن می گردد.

امارت اسلامی به مصئونیت تمام حقوق افغان ها متعهد است. در عملیات های خود از وقوع تلفات ملکی جلوگیری می کند و در بسیاری موارد، از عملیات های بزرگ خود بر مراکز مهم دشمن ازین سبب منصرف می شود که مبادا مردم ملکی ضرر ببینند. در عملیات های که به سبب بی توجهی مجاهدین به مردم ملکی زیان رسیده باشد عاملان آن مجازات شده اند. اما دشمن مشترک از روی یک پلان مردم ملکی و تاسیسات عام المنفعه را هدف قرار می دهند و غیر نظامیان را به گونه پیهم به شهادت می رسانند و خانه ها و اموال شان را چور می کنند.

امارت اسلامی به جیث نیروی مدافع مردم خود همواره قاتلان و چپاولگران مردم خود را مجازات کرده است. مجاهدین هیچگاه دشمنان دین و میهن را آرام نمی گذارند و انتقام هموطنان مظلوم خود را حتما می گیرند و مردم را از شر و ظلم آن ها نجات می دهند. ان شاء الله تعالی.

مطالب مرتبط