پنجشنبه ، 19 سپتامبر ، 2019

عملیاتی که بر زخم های ملت مظلوم مرهم گذاشت

عملیاتی که بر زخم های ملت مظلوم مرهم گذاشت

سخن روز :

با آغاز عملیات الفتح، حملات بی شماری بر پایگاه ها، دفاتر، قرارگاه ها و پوسته های اشغالگران و رژیم کابل در سراسر کشور انجام شده است. صدها افسران و مامورین نظامی و ملکی اشغالگران درین حملات کشته و زخمی شده اند و اشغالگران با خسارات هنگفت تجهیزاتی نیز مواجه گردیده اند. همچنان رژیم کابل دچار تلفات سنگین جانی و مالی شده و ساحات زیادی، پوسته های بی شمار و بیش از ده ولسوالی از وجود دشمن تصفیه شده و در کنترول مجاهدین درآمده است.

دشمن مشترک مورال رویارویی با مجاهدین را از دست داده و انتقام شکست خود را از مردم ملکی می گیرد. اشغالگران و رژیم کابل در چند ماه گذشته هزاران نفر ملکی را در بمباردمان های کورکوانه و عملیات های شبانه شهید و زخمی ساخته اند، بازارها، دکان ها، کلینک ها، مساجد، مکاتب و مدارس را ویران کرده اند و فاجعه بزرگ انسانی را به بار آورده اند.

امارت اسلامی بارها از سازمان های حقوق بشری، یوناما و نهادهای مختلف بشری خواسته است که نقش خود را برای توقف و یا کاهش دادن ظلم و وحشت اشغالگران و رژیم کابل در برابر غیر نظامیان افغان ایفا بکنند، اما متاسفانه، این سازمان ها و نهادها وحشت دشمن را در بیشتر موارد حتی تقبیح هم نکرده اند !!

امارت اسلامی که خود را برای پاسداری از جان و مال ملت خود متعهد می داند، در گذشته نیز از حقوق ملت دفاع نموده و واضح ساخته است که انتقام این مظالم و جنایات را از دشمن می گیرد.

حالا نیز در سلسله انتقام گیری از دشمن، حملات زیادی استشهادی و چریکی و عملیات های تهاجمی را در کابل، قندوز، فاریاب، هلمند، پکتیا، لوگر، بغلان، بلخ، فراه، کنر، غزنی، میدان وردک و ولایات دیگری بر اشغالگران و مزدوران شان انجام داده و دشمن با تلفات و خسارات بزرگی رو برو شده است.

حملات استشهادی کابل و لوگر را می توان به عنوان آخرین نمونه های حملات انتقامی بر دشمن یاد کرد. روز چهارشنبه، پناه گاه اشغالگران به نام کمپ گرین ویلج در منطقه قابل بای (کابل) مورد عملیات گروهی استشهادی قرار گرفت و صدها عساکر اشغالگر، قراردادی های خارجی، جواسیس و محافظین افغانی کشته و زخمی شدند و به اساس اعتراف دشمن ملیون ها دالر خساره به اشغالگران وارد شد.

همچنان روز پنجشنبه، در حمله فدایی بر کاروان اشغالگران در حوزه نهم کابل ۱۲ تن اشغالگران و ۸ تن جواسیس داخلی کشته شدند. در همین روز شمار زیادی اشغالگران و عساکر سپیشل فورس اداره کابل در حمله استشهادی که توسط موتر بمب پیش روی کمپ خضر در منطقه پادخواب در مربوطات مرکز ولایت لوگر انجام یافت، کشته شدند.

حملات اخیر مجاهدین بر دشمن مشترک بر زخم های ملت مرهم گذاشت و یکبار دیگر دیده شد که نیروهای فاتح امارت اسلامی به نرخ جان شان از ارزش های دینی و جان، مال و آبروی ملت خود دفاع می کنند و از دشمن وحشی انتقام می گیرند.

بر علاوه ازین عملیات های استشهادی، دشمن در ولایات مختلف کوبیده شده و با تلفات بزرگ جانی و مالی رو برو شده است. به ویژه در هفته گذشته، مجاهدین قهرمان مناطق زیادی شهر پلخمری و قندوز را فتح، دشمن را سرکوب و وسایل و وسایط زیادی را بدست آورند و حلقه محاصره را در این دو شهر تنگ تر ساخته اند.

Related posts