سه شنبه ، 22 اکتبر ، 2019

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در واکنش به ادعاهای رئیس اداره کابل اشرف غنی

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در واکنش به ادعاهای رئیس اداره کابل اشرف غنی

امروزمسئول اداره کابل اشرف غنی به تقلید از باداران امریکایی اش در یک کمپاین انتخاباتی به چک چکی های خود لاف زد که گویا در ظرف یک هفته تقریبا دو هزار مجاهدین را به شهادت رسانده است.

ترامپ، رئیس جمهور امریکا و پمپیو نیز به اساس معلومات نادرست چنین ادعاهای کرده بودند.

ما این ادعاهای پوچ را با جدیت رد می کنیم، اگر شما توان این را می داشتید که دو هزار مجاهدین را شهید کنید، کدام منطقه مشخص و معین کشور را در تصرف خود در می آوردید و راه های عمومی برای چندین روز به روی تان مسدود نمی شد.

در ظرف ده روز گذشته، ولایت های قندوز، بغلان و فراه به سقوط نزدیک شد و ده ها تن عسکر کشته و یا هم زنده دستگیر شدند، این بیانگر قدرت واقعی شما است. سقوط هشت ولسوالی در تخار، قندوز و فراه در ظرف یک هفته توانایی شما را برملا ساخته است.

با موجودیت هزاران نیروهای خارجی و داخلی، رخ دادن انفجارهای بزرگ در کابل بر پایگاه های مهم شما، از بین رفتن گرین ویلج ها و مراکز قول اردوها و تلفات سرسام آور به شما، توانایی شما و حامیان خارجی تان را برای جهان و ملت ما واضح ساخت.

اگر زنان و کودکان را حین خواب در بمباردمان ها و عملیات های شبانه به شهادت می رسانید، مثلیکه چهار برادر را در یک خانه در ننگرهار و هفت اعضای یک خانواده را که همه مردم ملکی بودند در وردک به شهادت رسانیدید، این هرگز کمال نیست. شما بجای افتخار باید بر چنین جنایات احساس خجالتی می کردید.

اگر سرپرستی باداران خارجی تان نمی بود تاب یک هفته مقاومت در برابر ملت را نداشتید. بالا بالا افتادن بر میخ بیگانه ها هیچگاه جای افتخار نیست.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی

۱۴/۱/۱۴۴۱هــ ق

۲۲/۶/۱۳۹۸هـ ش ــ ۲۰۱۹/۹/۱۳م

Related posts