سه شنبه ، 22 اکتبر ، 2019

اعلامیه امارت اسلامی در مورد ناکامی انتخابات اداره کابل

اعلامیه امارت اسلامی در مورد ناکامی انتخابات اداره کابل

ملت مسلمان و مجاهد افغانستان با عدم اشتراک در انتخابات فریبنده اداره کابل و ناکام ساختن این دسیسه یکبار دیگر ثابت نمود که اشغال و فرمایش های هیچ جهت اجنبی برای شان قابل پذیرش نیست.
امروز رژیم دست نشانده کابل پروسه جعلی انتخابات را به هدف مشروعیت بخشیدن کاذب خود به راه انداخت، اما لله الحمد از سوی اکثریت قاطع ملت تحریم و رد شد.
در شهرهای محدود به جز مامورین رسمی، معاش خوران و چند تن چهره های فریب خورده، اکثریت ملت با کمال دلاوری این پروسه تحمیل شده خارجی ها را رد و از اشتراک دران انکار نمودند.
امارت اسلامی از تمام ملت مسلمان و رنجدیده از صمیم قلب سپاسگذاری می نماید که به خواست امارت اسلامی لبیک گفتند، دسیسه بیگانه ها به نام انتخابات را رد نمودند، از برادران مجاهد خود حمایت گسترده کردند، به مجاهدین دست دادند و پیوند عمیق خود با مجاهدین را ثابت ساختند.
از ناکامی پروسه تحمیلی انتخابات، نکات ذیل به گونه واضح ثابت گردید:

۱ : اکثریت قاطع ملت ما خواهان پایان اشغال و حاکمیت نظام اسلامی در کشور هستند.
۲ : چهره های افغان نما که در اداره کابل مشغول هستند، دیگر باید خود را فریب ندهند، به پشتیبانی از اشغالگران با باورها و ارزشهای اسلامی ملت بازی نکنند و با درک حقائق، از غلامی بیگانگان دست بکشند.
۳ : چنانچه رسانه های بی طرف و سازمان های ناظر نیز تائید کردند که گراف اشتراک مردم در انتخابات بسیار پایین بود، بناءً جهت اشغالگر نیز باید ازین مقاطعه سرتاسری ملت افغانستان درک کنند که افغان ها اشغال، پروسه و دسیسه های وارد شده از خارج را نمی پذیرند، مصارف بی جا، ترغیبات و ضیاع وقت به فایده هیچ جهتی تمام نمی شود، باید بدون فاصله به حقائق تن دهند، خواسته های ملت غیور افغان را پذیرفته، اشغال خود را پایان بخشند و از هر گونه مداخله در کشور ما خودداری کنند.
۴ : مجاهدین امارت اسلامی باید قدر ملت خود را بیشتر بدانند، همین ملت بود که امروز با دسیسه بزرگ دشمن مردانه وار مقابله نمود، با وصف پول های فراوان، تبلیغات، تشویق ها و فریبکاری ها خود را از چنگال آن ها نجات داد، از بدخشان تا ارزگان، از هرات تا ننگرهار، از قندوز و بلخ تا قندهار و پکتیکا، به یک صدا به خواست برادران مجاهد خود عمل نمودند و حربه بزرگ دشمن را ناکام ساختند. الحمدلله والمنة

امارت اسلامی افغانستان
۲۹/۱/۱۴۴۱هـ ق
۶/۷/۱۳۹۸هـ ش ــ ۲۰۱۹/۹/۲۸م

Related posts