دوشنبه ، 18 نوامبر ، 2019

حمله هسکه مینه ؛ تلاش اداره کابل برای پنهان ساختن شکست داعش

حمله هسکه مینه ؛ تلاش اداره کابل برای پنهان ساختن شکست داعش

سخن روز :

روز جمعه، مسلمانان متدین قریه جودره ولسوالی هسکه مینه ولایت ننگرهار مشغول ادای نماز جمعه در مسجد ابوبکر صدیق – رضی الله عنه – بودند که انفجار و یا حمله قوی رخ داد. درین حمله خونین بیش از ۷۰ تن هموطنان ما شهید و ده ها نفر دیگر به شدت زخمی شدند.

اگر ما به گذشته نگاه بکنیم، اشغالگران و غلامان خودفروخته شان همواره به گونه علنی و مخفی اهداف ملکی را آماج قرار داده اند. آن ها جنازه ها، عروسی ها، مساجد، مدارس، مراکز صحی و دیگر اماکن عام المنفعه را توسط حملات درون و ملیشه های مزدور داعشی هدف قرار داده اند، که انفجار در مسجد جودرۀ ولسوالی هسکه مینه نمونه تازه آن می باشد. این واقعه بدون شک پلان و دسیسه رژیم کابل است.

درین چند هفته اخیر، مجاهدین قهرمان امارت اسلامی گلیم گروه داعش را که از سوی امریکایی های اشغالگر و اداره مزدور کابل علنا حمایت می شد، از ولسوالی های خوگیانی، شیرزاد، پچیراگام، توره بوره و دیگر مناطق ننگرهار برچیدند و داعشی های شکست خورده به آن ساحات شینواری فرار کردند که در سلطه رژیم امریکایی کابل قرار دارد.

اداره اجیر کابل تلاش می کند که بر شکست گروه تروریستی داعش پرده بیاندازد و هنوز هم داعش را به عنوان خطر عمده معرفی کنند. اداره کابل با استفاده از نام داعش دست به اینگونه جنایات می زند و بر تجمعات مردمی حملات مرموز انجام می دهد.

اکنون ملت و جامعه جهانی می داند که اینگونه حملات را قاتلان اجرتی اشغالگران و تروریستان بلک واتر به عناوین مختلف انجام می دهند، تا بر چشم ملت خاک بپاشند و توجه شان را از اوضاع واقعی به سوی دیگری مبذول بدارند.

امارت اسلامی چنانکه در هجده سال گذشته به نرخ جان از ارزشهای دینی و ملی خود دفاع نموده، متعهد است که در برابر هر آن کسی ایستادگی می کند که در برابر ملت ما دست به وحشت و فتنه ها را می زند. ان شاء الله تعالی.

Related posts