دوشنبه ، 18 نوامبر ، 2019

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در مورد لاف وپتاق وزیر داخله اداره دست نشانده کابل و وزیر دفاع امریکا

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در مورد لاف وپتاق وزیر داخله اداره دست نشانده کابل و وزیر دفاع امریکا

دیروز، وزیر دفاع امریکا طی یک سفر مخفی به کابل آمد، و در آنجا در تماس با رسانه ها اظهار داشت حملات شان را در برابر مجاهدین ادامه می دهند.
همچنان وزیر امور داخله اداره دست نشانده کابل طی اظهارات اش به مجاهدین اخطار داد که آنان را از بین می برند و گویا عملیات الفتح ناکام است.
ما این ادعای بی معنی و بی مورد اشغالگران امریکایی و مزدوران داخلی شان را قاطعانه رد می کنیم، تا هنگامی که یک تن اشغالگر امریکایی در کشور حضور داشته باشد حملات و جهاد مسلحانه ما ادامه خواهد یافت.
با نصرت ویاری الله متعال طی هژده سال گذشته ثابت کردیم که هیچ قوت جهانی نمی تواند ما را شکست بدهد و هرگز نخواهند توانیست مجاهدین را از عزم راسخ و اراده قاطع شان برگردانند.
این خاک افغان ها است وافغان ها حق دارند خاک شان را آزاد ودرآن حاکمیت نظام اسلامی داشته باشند ودراین راستا تمام موانع را بزور شمشیر یا اگر جانب مقابل خواسته باشد از راه دیالوک ومنطق دور خواهند کرد ان شاء الله
همچنان مزدوران داخلی که بر بمباران ودهشت افگنی ووحشت های امریکایی ها می نازند، بشنوند، هرقدر که آنان در رکاب امریکایی می مانند به همانقدر بار خیانت ودشمنی شان با دین، ملت وکشور سنگین تر وحساب شان دشوار تر میگردد.
منسوبین اداره کابل باید درک کنند، دیگر وقت لاف وپتاق شان گذشته است وباید از هوش وعقل کار بگیرند، چنانچه مزدوران اتحاد شوروی وانگلیس ها در اینجا با شکست روبرو شدند ودر برابر تاریخ سرخم شدند همچنان مزدوران امریکایی ها نیز ذلیل خواهند گشت ولله الحمد عملیات الفتح امارت اسلامی با موفقیت های چشم گیر به پیش می رود.
درحالی که امریکایی ها درماه گذشته بالای کشور ما بیشتر از ۹۴۸ بم پرتاب نمودند وصدها عملیات شب هنگام انجام دادند وصدها تن هموطنان بی دفاع ملکی ما را شهید وزخمی نمودند با آن هم مجاهدین امارت اسلامی درتمام نقاطق کشور روزانه به پیشروی های شان ادامه میدهند ودشمن راه فرار خود را گم کرده است.
از آغاز عملیات مبارک الفتح تاکنون ۲۸ ولسوالی فتح گردیده وصد ها بیز وقرارگاه دشمن تسخیر وصد ها پوسته دشمن بدست مجاهدین سقوط نموده است همچنان تاکنون بشمول ۴۱۹ قومندان دشمن،هزاران عسکر، پولیس واربکی از بین برده شده و روزانه صد ها تن از آنان نیز کشته میشوند وطبعی است که به همین مقیاس اراضی کشور نیز از لوث وجود دشمن پاکسازی میگردد وملت ما از شر آنان نجات می یابند.
بناء در چنین حالات اخطار های دشمن که مجاهدین را از بین می برند خواب است، خیال است و جنون.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی
۲۲/۲/۱۴۴۱هـ ق
۲۹/۷/۱۳۹۸هـ ش ــ ۲۰۱۹/۱۰/۲۱

Related posts