یکشنبه ، 8 دسامبر ، 2019

واکنش در برابر متهم ساختن امارت اسلامی به بیشترین قتل ها از سوی یک مؤسسه استخباراتی

واکنش در برابر متهم ساختن امارت اسلامی به بیشترین قتل ها از سوی یک مؤسسه استخباراتی

یک انستیتوی استخباراتی به نام صلح و اقتصاد در سیدنی، استرالیا در یک گزارش مغرضانه خود مجاهدین امارت اسلامی را مسئول بیش ترین قتل ها در سال ۲۰۱۸ میلادی خوانده است.

ما این ادعای این حلقه استخباراتی را که با استفاده سوء از عنوان صلح، اقتصاد و انستیتیو تلاش کرده است مبارزه و جهاد مشروع ملت غیور افغانستان را به تروریسم تعبیر کند و جهانیان را فریب بدهد، به شدت تقبیح و رد می نمائیم.

نجات و آزادی کشور از اشغالگران خارجی حق هر ملت رنج دیده و مظلوم است. حلقات استخباراتی که ضد این حق مشروع افغان ها پروپاگند می کنند به امریکایی های اشغالگر وابستگی دارند و می خواهند شکست خود را در افغانستان توجیه کنند.

مجاهدین امارت اسلامی هیچگاه مردم ملکی را هدف قرار نداده اند و نه هم در کشتار ارادی هم دست دارند. البته، کشتن عساکر اشغالگر امریکایی و غلامان و جاسوسان شان هدف مشروع است.

اگر اینگونه انستیتیو ها واقعا در غم بشریت و تروریسم هستند، تروریسم بزرگ، جهانی و به سطح دولت از سوی امریکا جریان داند، که کشور ما را اشغال کرده است، در جنگ کنونی نقش عمده و کلیدی دارد و زاینده تمام مشکلات است، پس باید محاسبه جنایات امریکایی ها را نشر می کردند.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی

۲۴/۳/۱۴۴۱ ه ق

۳۰/۸/۱۳۹۸ ش ۲۱/۱۱/۲۰۱۹م

مطالب مرتبط