سه شنبه ، 22 اکتبر ، 2019

دید و بازدید نمایندگان امارت اسلامی با امریکایی ها در بگرام و دوبی حقیقت ندارد/مجاهد

دید و بازدید نمایندگان امارت اسلامی با امریکایی ها در بگرام و دوبی حقیقت ندارد/مجاهد

رسانه ها به نقل از منابع نامعلوم راپورهای را به نشر رسانیده اند که گویا عده ای از بزرگان امارت اسلامی با امریکایی ها در بگرام دید و بازدید کرده اند و گویا این سفر از شهر کویتهء کشور همسایه به بگرام صورت گرفته است !!؟
ما اینگونه تبلیغات را جداً رد می کنیم، برای فعالیت های سیاسی آدرس رسمی (دفتر سیاسی) امارت اسلامی در قطر به همه معلوم است و جهانیان به شمول امریکا می توانند به آن تماس بگیرند و یا بروند.
هیچ فرد و یا هیئت امارت اسلامی در بگرام با کسی ندیده است.
چند روز پیش نیز خبر مشابهی نشر شده بود که بعضی ها خود را نمایندگان بزرگان امارت اسلامی معرفی نموده در دوبی با امریکایی ها دیده اند، آن راپور نیز کاملا نادرست بود.
امکان دارد بعضی اشخاص مغرض برای بدست آوردن پول و یا بعضی امتیازات دیگر از طریق فریب دادن امریکایی ها اینگونه حرکت را انجام داده باشند و خود را برای امریکایها نمایندگان امارت اسلامی معرفی کرده باشند – چنانکه در گذشته نیز بارها امریکای ها درچنین دام ها افتاده اند – ، اما واقعیت اینست که هر گونه تماس های سیاسی ما از طریق دفتر سیاسی و آدرس های معلوم صورت خواهد گرفت.
امریکایی ها باید درک بکنند که اینگونه تلاشها و تماسهای تزویری و جعلی ممکن بر پروسهء اصلی گفتگوهای متوقع زیان جدی وارد نماید.

ذبیح الله مجاهد
سخنگوی امارت اسلامی
۱۳/۱/۱۴۴۰هـ ق
۱/۷/۱۳۹۷هـ ش ــــ ۲۰۱۸/۹/۲۳م

Related posts