آوریل 04, 2020

توهین به ناموس، کارنامه دیگر اجیران

توهین به ناموس، کارنامه دیگر اجیران

سخن روز :

از چند روز به اینسو، شاید آن ویدیوی را بیشتری مردم دیده باشند که در منطقه عینو مینه در مربوطات حوزه یازدهم شهر قندهار، یکتن عسکر اوباش به یک خواهر با عفت افغان می گوید : «چادر را از رویت دور کن، وگرنه می زنم» ، و آن دختر فریاد می کند که «مرا بزن، اما رویم را نشان نمی دهم، دست و پاهایت را می بوسم، اما مرا بی آبرو نکن».

رژیم ظالم کنونی کابل که با انزوای سیاسی، شکست های نظامی، نفرت مردمی، بی باوری جهانی، فرار عساکر و مخالفت های شدید سیاسیون، احزاب و فعالان مدنی دست و گریبان است، اکنون همان سگان دیوانه به هر کسی دهن می اندازد، عقل و حواس خود را از دست داده و نمی داند که چه در خیر و چه در تاوانش است.

هر فرد ملکی را به چشم دشمن خود می بیند و رخ توپ، تانک، طیارات و تفنگی را که کافران اشغالگر داده اند به سوی مردم بی دفاع و مظلوم خود دور داده است. اداره اجیر چون روحیه و توانایی جنگ با طالبان را از دست داده، انتقام خود را از مردم می گیرد و از هیچگونه وحشت در برابر مردم دریغ نمی ورزد.

آتش انتقام دشمن نه با کشتار دست جمعی مردم ملکی سرد می شود و نه هم با اهانت به ناموس افغان ها. در حالیکه دشمن خودفروخته تنها به این دو جنایت بسنده نمی کند، بلکه اشغالگران خارجی را در نیمه های شب بر خانه های مردم می برند، مردم را اهانت می کنند و به شهادت می رسانند و اکنون به بهانه تلاشی، ناموس افغان ها را اهانت می کنند، و این انتهای وحشت آن هاست.

کشتار مردمی به حدی رسیده است که تنها درین چند روز اخیر ۱۰۵ تن غیر نظامیان به شمول زنان و کودکان را به شهادت رسانیده اند. این ظلم بزرگ واقعا آزمون بزرگی برای مردم ما است. شکی نیست که انتقام این مظالم را، خداوند متعال حتما به شکلی می گیرد که برای اشغالگران و غلامان شان درس تاریخی باشد. و ما ذالک علی الله بعزیز.

در چنین حالت، اگر مردم دامن صبر را محکم می گیرند و بر رخصت عمل می کنند، این تفنگسالاران اجیر و بی رحم ایشان را یکی پس از دیگر به امر باداران شان می کشند و ناموس شان را اهانت می کنند، اما اگر از عزیمت کار بگیرند، و در برابر این وحشت با جرات و اتفاق صدا بلند کنند و به گونه منظم در برابر این گروهک ظالم و قاتل ایستاده شوند، اعم از اینکه نزد مجاهدین به سنگرها می روند، تظاهرات می کنند (چنانکه مردم پکتیا از چند روز به اینسو دست به کار شده اند) ، از طریق بعضی رسانه های آزاد صدای خود را انعکاس می دهد و یا از دیگر راه های مؤثر استفاده می کنند، این راه عزیمت و گام مثمر برای نجات، عزت و کامیابی شان خواهد بود.

کافران اشغالگر باید بدانند که پشت این وحشت اداره اجیر کابل، فرمان، توپ و تانک، طیاره و پول شما اشغالگران است. شما به این بهانه خود را برائت داده نمی توانید که ما اختیار جنگ را به اوباشان اداره کابل سپرده ایم، شما هیچگاه با چنین بهانه ها از مسئولیت های تاریخی اینگونه جنایات بشری برائت یافته نمی توانید.

وعده خداوند متعال هیچگاه دروغ شده نمی تواند و حتما وفا می شود. الله متعال آنکسی را کمک می کند که بر دین او غیرت و از حق مسلّم خود دفاع کرده باشد، و آنکسی را حتما ذلیل می سازد که دست به ظلم، تجاوز و وحشت زده باشد.

Related posts