آوریل 04, 2020

اعلامیه امارت اسلامی به مناسبت ۲۶ دلو، شکست اتحاد شوروی

اعلامیه امارت اسلامی به مناسبت ۲۶ دلو، شکست اتحاد شوروی

بیست و شش دلو آن روزی است که افغان ها درین روز به کمک پروردگار جل جلاله نیروی بزرگ مادی جهان را شکست دادند و نیز غلامان حلقه به گوش آن ها (خلق و پرچم) را پیش جهانیان خجل و سرافکنده ساختند.
۲۶ ماه دلو سال ۱۳۶۷ شمسی بود که آخرین عسکر شوروی ها از خاک افغانستان از پل دریای آمو عبور کرد و همین بود که ملت مجاهد ما کشتی حیات بلاک استعماری بزرگ را غرق نمود.
درین روز، یک ملت بی چاره و تهیدست جهان، آن نیروی وحشی شوروی سرخ را شکست داد که به منظور رسیدن به اهداف خود، با همه توانایی و با همکاری چند تن همکاران خود فروخته اش، چنان جنایاتی را انجام داد که زبان از یادآوری و گوش ها از شنیدن آن عاجز اند.
هجوم نظامی و فکری اتحاد شوروی و کاسه لیسان داخلی شان بر کشور عزیز ما، سرآغاز مشکلات و بدبختی های سه دهه بود.
۳۱ سال بعد که بدبختی ها و جریانات ناپسند کنونی را نیز می بینیم، ارتباط مستقیم به همان پدیده شوم کمونیستی دارد.
اگر اشغالگران کنونی غربی و در مجموع ناتو و دست نشانده های شان اندکی هوش و خرد داشته باشند، باید از شکست اتحاد شوروی و غلامان داخلی آنها عبرت بگیرند.
اگر ایشان بر موقف اشغالگرانه و غلامانه شان اصرار می ورزند، بدون شک با همان عار و شکستی رو برو می شوند که رهروان کمونیزم با آن مواجه شدند و هر سال ۲۶ دلو به حیث طعنه بزرگ برای شان یادآوری می گردد.
این روز بزرگ و واقعه تاریخی ثابت می سازد که هر گونه تلاش مادی، زر، زور و تزویر برای قبولاندن افکار بیگانگان بر ملت افغان و مستعمره ساختن کشور جهاد پرور ما افغانستان، نتیجهء نمی دهد.
در حالی که امارت اسلامی افغانستان ۲۶ دلو را روز نجات کشور از تهاجم نظامی اتحاد شوروی و مفکوره کمونیستی می داند و به این آزادی افتخار دارد، به حیث وارث آرمان های مقدس شهدای جهاد گذشته و کنونی تعهد می نماید که این بار کشور را از اشغال و شر امریکایی نیز نجات می دهد و حیثیت و عزت این ملت پر افتخار را بار دیگر بجا می آورد. ان شاء الله تعالی.
امارت اسلامی در حالی که فرا رسیدن ۲۶ دلو را به تمام ملت خود مبارکباد می گوید، باور دارد که از برکت جهاد جاری، آرزوهای شهدا، ایتام، معیوبین و معلولین هردو جهاد برآورده خواهد شد و این ملت رنجدیده یکبار دیگر به نصرت خداوند متعال از بدبختی های پیش آمده نجات می یابد. وَمَا ذَٰلِكَ عَلَى اللَّـهِ بِعَزِيزٍ

امارت اسلامی افغانستان
۲۱/۶/۱۴۴۱هـ ق
۲۶/۱۱/۱۳۹۸هـ ش ــ 2020/2/15م

Related posts